2015-08-29, 17:00

Czas spotkania: 95 min.

DRUGA WYGRANA .

KP Sopot - UKS Zatoka 95 Puck 2:4(1:0)

Drugie zwycięstwo w sezonie odnieśli piłkarze Zatoki Puck, tym razem pokonali na wyjeździe KP Sopot 4:2.

RELACJA MINUTOWA :

8' - indywidualna akcja Michała Wycherta, zawodnik KP wybija jednak piłkę na aut.
10' - groźnie pod naszą bramką, Mateusz Lieder wyjściem za pole karne wyjaśnia sytuacje
12' - niecelnie uderza Michał Hoffmann
13' - tracimy bramkę z niczego. Wrzut z autu dla gospodarzy, trzech naszych zawodników przygląda się jak rywal przyjmuje piłkę i rusza wzdłuż linii pola karnego. Piłka przelatuje przez naszą szesnastkę aż trafia do nadbiegającego zawodnika rywali, który strzela przy słupku. 1:0 dla KP .
16' - strzał Wycherta, mógł zagrać do lepiej ustawionego Michała Chrobaka.
21' - niedokładne podanie Hofiego do Marka Rambierta.
27' - różny dla Zatoki. Marek uderza nad bramką.
32' - Mateusz broni uderzenie z około 25 metrów zawodnika KP.
33' - Marek strzela z 9 metrów, piłka po nogach obrońców trafia w ręce bramkarza.
34' - przed naszym polem karnym piłkę traci Rafał Barbachowski, piłkarz KP na szczęście uderza za wysoko .
36' - strzał Hofiego broni bramkarz.
42' - rzut wolny dla Zatoki. Niecelnie Michał Chrobak.
44' - Rafał Barbachowski przegrywa piłkę w walce powietrznej o głowę, piłka zagrana głową dostaje kozła i zawodnik KP wyskakuje zza pleców Łukasza Lesnera, na szczęście w sytuacji sam na sam Mateusz świetnie broni, żle wybita przez obrońców  piłka trafia do rywala, kolejna kolejna świetna interwencja Matiego

47' - kontra KP. Przerywają nasi obrońcy.
48' - indywidualna akcja Wycherta, Michał wzdłuż linii pola karnego, mija trzech rywali i zagrywa do Marka. Polo celnie strzela i mamy remis. 1:1
52' - różny dla KP. Piłka przelatuje nad naszą bramką.
55' - żółta kartka dla Łukasza Olszówki z KP
57' - wysoko nad bramką uderza zawodnik KP
60' - żółta kartka dla zawodnika KP
64' - Hofi z lewej strony zagrywa piłkę w pole karne KP, do futbolówki wyskakuje Polo.
Piłka zatrzymuje się w bramce gospodarzy prowadzimy 2:1 !!!

66' - Wychert zagrywa w pole karne do Marka, Marek skutecznie kończy akcję. 3:1 dla Zatoki !!!
69' - zmiana. Bartosz Ciesielski zmienia Grzegorza Brzezińskiego
72' - wolny dla Zatoki z około 30 metrów. Rafał Barbachowski uderza mocno ale bramkarz KP broni.
78' - starcie Barbiego z napastnikiem rywali. Sędzia dyktuje rzut karny. Gospodarze łapią kontakt 2:3 dla Zatoki
79' - zmiana. Jakub Kolek wchodzi za Marka Rambierta.
82' - mocno uderza Bartosz Ciesielski, bramkarz broni.
86' - indywidualna akcja Bartka, który jest faulowany w polu karnym. Jedenastkę pewnie wykańcza Michał Hoffmann prowadzimy 4:2 .
87' - Damian Jarzembinski wchodzi za Andrzeja Mudlaffa
88' - niezłe zagranie jednego z naszych zawodników do Kuby. Kuba w ostatniej chwili zablokowany.
90' - przy jednej z interwencji urazu doznaje Mateusz Lieder, którego zastępuje Krzysztof Kosiróg.
95'  -sędzia kończy mecz .Wygrywamy 4:2

ŻÓŁTE KARTKI :

- ZATOKA : nie było.
- KP ; 4x

Skład ZATOKI :Mateusz Lieder (90 Krzysztof Kosiróg) - Andrzej Mudlaff (87 Damian Jarzembinski ), Łukasz Lesner ,Rafał Barbachowski, Damian Pipke - Michał Wychert, Grzegorz Brzeziński (69 Bartosz Ciesielski), Michał Chrobak, Michał Hoffmann,Tomasz Stenka - Marek Rambiert (79 Jakub Kolek)

Cały mecz na ławce : Dawid Kuc

NIEOBECNI ;
Jakub Basmann, Patryk Drzycimski, Paweł Krepel ( grali w sparingu juniorów),

Jarosław Nikrandt, Rafał Oss (praca),

Mateusz Barra, Andrzej Budzisz, Łukasz Zacharow

Bramki dla ZATOKI :

13' - 1:0 bramkę strzelił Jakub Michalski z KP Sopot

48' - 1:1 bramkę strzelił Marek Rambiert asysta Michał Wychert

64' - 1:2 bramkę strzelił Marek Rambiert asysta Michał Hoffmann

66' - 1:3 bramkę strzelił Marek Rambiert asysta Michał Wychert

78' - 2:3 bramkę strzelił Krzysztof Szczechowiak z karnego KP Sopot

86' - 2:4 bramkę strzelił Michał Hoffmann z karnego, faul na Bartoszu Ciesielskim

Zmiany:

69' - wchodzi Bartosz Ciesielski za Grzegorza Brzezińskiego

78' - wchodzi Jakub Kolek za Marka Rambiert

87' - wchodzi Damian Jarzębiński za Andrzeja Mudlaff

90' - wchodzi Krzysztof Kosiórg za Mateusza Lider