2015-06-20, 16:30

Czas spotkania: 90 min.

TRZY PUNKTY NA KONIEC.

UKS Zatoka 95 Puck - Ajax Leśniewo5:2(3:0)

W ostatnim meczu ligowym piłkarze Zatoki pokonali na swoim boisku Ajax Leśniewo 5:2 pieczętując tym samym swój awans do A-klasy.

RELACJA MINUTOWA:

4' - Grzegorz Brzeziński zagrywa do Michała Chrobaka, który uderza ponad bramką.
8' - indywidualna akcja Bartka Ciesielskiego, w ostatniej chwili obrońca gości wybija piłkę na aut
10' - Chrobak przed polem karnym Ajaxu zagrywa do Kuby Kolka, ten decyduje  się na strzał. Mimo interwencji bramkarza piłka wpada do bramki. Prowadzimy 1:0.
12' - Marek Rambiert strzela w długi róg, zabrakło niewiele.
15' - niecelnie uderza zawodnik Ajaxu.
19' - mocno zza pola karnego uderza Jarek Nikrandt, bramkarz wybija na róg.
22' - Marek po starciu z obrońcą rywali pada w polu karnym. Sędzia dyktuje jedenastkę.
23' - Marek z karnego celnie. 2:0
25' - żółta kartka dla zawodnika gości .
28' - kolejna akcja i strzał Bartka, rym razem w boczną siatkę.
30' - tym razem próbuje Marek, mamy rzut różny .
33'  - Polo zza szesnastki, niecelnie.
37' - z prawej strony dośrodkowuje Bartek, Kuba celnie z kilku metrów, 3:0.
39' - Rafał Oss nad bramką.
40' - Krzysiek Kosiróg wyłapuje dośrodkowanie zawodnika Ajaxu.
42' - po zagraniu Kuby, Marek uderza z kilku metrów, w ostatniej chwili goście wybijają piłkę.

46' - na drugą połowę wychodzimy z czterema zmianami.
48' - Rafał Oss z wolnego niecelnie.
51' - różny dla Ajaxu, piłka wybita na róg.
54' - Marek zagrywa na linię pola karnego do Andrzeja Budzisza, mocny strzał Andrzeja pod poprzeczkę i 4:0 dla Zatoki.
57' - zbyt mocne podanie Andrzeja do Marka.
59' - Bartek z linii obrony zagrywa do Marka, Polo podbiega kilka metrów i celnie uderza po długim rogu 5:0.
62' - uderzenie zza pola karnego zawodnika Ajaxu. Pewna interwencja Mateusza Liedera.
66' - Michał Wychert, traci piłkę gdy wychodzimy z kontrą. Szkoda
68' - w starciu z zawodnikiem rywali kontuzji doznaje Dawid Kuc, wszystkie zmiany wykorzystane więc kończymy w "10,, .
70' - groźnie pod naszą bramką, strzał na szczęście niecelny.
73' - po rzucie różnym znowu gorąco pod naszą bramką, jeden obrońców wybija piłkę.
75' - zawodnik Ajaxu celnie uderza z kilku metrów 1:5.
79' - tracimy kolejną bramkę, ostatnie kilka minut gramy bardzo słabo. 2:5
81' - mamy świetną okazję, Michał Chrobak uderza z kilku metrów, znakomita obrona bramkarza gości.
84' - Polo nie opanował piłki kilka metrów przed bramką rywali
88' - Wychert dostaje piłkę na środku boiska, podbiega kilkanaście metrów i mocno uderza zza pola karnego, piłka ociera się o poprzeczkę i wychodzi poza boisko.
90' - sędzia dolicza 2 minuty.