2015-05-03, 14:00

Czas spotkania: 96 min.

KOLEJNE DERBY DLA ZATOKI.

MKS II Władysławowo - UKS Zatoka 95 Puck 0:1(0:1)

Ci którzy wybrali się w niedzielne popołudnie na mecz rezerw MKS-u z Zatoką na pewno tego nie żałowali. Szybkie tempo, akcja za akcją, walka przez dziewięćdziesiąt minut, obie drużyny potwierdziły że zasłużenie zajmują czołowe lokaty w naszej grupie b-klasy. Ostatecznie o jedną bramkę lepsza była Zatoka.

RELACJA MINUTOWA :

3' - pierwsza akcja Zatoki i pierwsza zmarnowana setka. Marek Rambiert zagrywa do Michała Wycherta, ten mając przed sobą tylko bramkarza strzela obok bramki.
7' - obrońca MKS-u uprzedza Rambierta i piłka ląduje na aucie.
11' - trzeci raz przy naszej akcji sędzia odgwizduje spalonego.
15' - Łukasz Lesner bije rzut wolny spod naszej bramki, niedokładnie zagrana piłka trafia pod nogi zawodnika gospodarzy, po chwil Krzysiek Kosiróg wygrywa pojedynek z napastnikiem MKS-u.
17' - Rambiert zagrywa do Tomka Stenki, ten zbiega w pole karne i uderza w krótki róg. Piłka ląduje w bramce. Prowadzimy 1:0 !
20' - różny dla Zatoki, Łukasz Lesner uderza obok bramki.
25' - dwa różne dla gospodarzy, obrońcy Zatoki wybijają piłkę.
26' - piłkarz miejscowych uderza zza pola karnego, minimalnie niecelnie
28' - bramkarz MKS-u wyjściem za pole karne uprzedza Wycherta.
32' - Michał Hoffmann powalczył przy aucie, i zagrywa do Pola. Bramkarz gospodarzy lepszy od Marka.
33' - kolejny pojedynek Marka i bramkarza MKS-u. Piłka trafia do Wycherta, ten uderzył jednak bardzo wysoko nad bramką.
35' - Koza wyjściem za pole karne uprzedza zawodnika rywali.
40' - żółta kartka dla Tomka Stenki za faul taktyczny.
42' - po rzucie różnym Grzegorz Brzeżiński próbie wybić piłkę, ta trafia w plecy napastnika MKS-u i leci w stronę bramki, Koza na szczęście na posterunku.
45' -indywidualna akcja Wycherta, piłka w polu karnym trafia w rękę zawodnika Władysławowa, sędzia nakazuje grać dalej.
45' - sędzia dolicza dwie minuty.

Na drugą połowę wychodzimy z jedną zmianą. Kontuzjowanego Damiana Jarzembinskiego zastępuje Andrzej Mudlaff.
47' - po faulu Lesnera rzut wolny dla gospodarzy. Koza broni jednak przy interwencji doznaje kontuzji w starciu zawodnikiem rywali.
49' - kolejny wolny dla naszych rywali. Piłka przelatuje obok bramki.
53' - po rzucie różnym piłkarz MKS uderza głową nad bramką.
60' - kolejna wrzutka w naszą szesnastkę piłka na szczęście ponownie przelatuje obok bramki.
65' - rzut wolny z lewej strony dla rywali. Koza przenosi piłkę nad bramką. Jednak nie jest w stanie kontynuować gry, do bramki wchodzi Mateusz Barra.
68' - sędzia karze żółtymi kartkami Michała Hoffmana i zawodnika rywali.
70' - strzela zawodnik MKS-u, pewna interwencja Mateusza.
75' - indywidualna akcja Michała Chrobska, bramkarz gospodarzy jednak broni.
78' - mamy szczęście, zamieszanie w naszym polu karnym, piłka trafia w poprzeczkę.
79' - wychodzimy z kontrą, Polo zagrywa do Chrupy, obrońcy rywali jednak lepsi.

80' - różny dla Zatoki, Łukasz Lesner uderza z 13 metrów głową minimalnie obok bramki.
82' - Jarek Nikrandt zderzył się zawodnikiem gospodarzy. Wyglądało to groźnie, ala Jarek z pękniętym łukiem brwiowym po chwili wraca do gry.
86' - znowu gorąco pod naszą bramką,kolejna świetna interwencja Grzegorza Brzezińskiego.
88' - po starciu z zawodnikiem rywali drugą żółtą kartkę dostaje Hofi. Trzeci mecz w tej rundzie kończymy w osłabieniu.
89' - za Marka Rambierta wchodzi Jakub Kolek.
90' - sędzia dolicza cztery minuty.
92' - żółta kartka dla Łukasza Lesnera.
94' - koniec meczu. Wygraliśmy !

17' - 0:1 bramkę strzelił Tomasz Stenka asysta Marek Rambiert

ŻÓŁTE KARTKI :
- ZATOKA :Tomasz Stenka, Micha Hoffmann  , Łukasz Lesner.
- MKS II : Przemysław Szymański

CZERWONA KARTKA:
- ZATOKA : Michał Hoffmann ( za 2 żółte)

Skład ZATOKI :Krzysztof Kosiróg - Jarosław Nikrandt, Łukasz Lesner, Grzegorz Brzeziński, Damian Jarzembinski - Michał Wychert, Andrzej Budzisz, Michał Chrobak, Michał Hoffmann, Tomasz Stenka - Marek Rambiert

ZMIANY :
46' - Andrzej Mudlaff za Damian Jarzembinski
65' - Mateusz Barra za Krzysztof Kosiróg
89' - Jakub Kolek za Marek Rambiert