2014-08-31, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

UKS Zatoka 95 Puck - Sztorm II Mosty 3:0(0:0)

WYGRANA NA POCZĄTEK !!!

W swoim pierwszym meczu sezonu 2014/ 15 piłkarze Zatoki Puck pokonali na własnym boisku drugą drużynę Sztormu Mosty 3:0. Od początku meczu przewagę osiągnęli gospodarze, którzy częściej byli w posiadaniu piłki, i co chwilę ponawiali ataki na bramkę Sztormu. Niestety w kilku sytuacjach zabrakło dokładności przy ostatnim podaniu lub w porę interweniowali zawodnicy z gminy Kosakowo. Najbliżej zdobycia bramki dla Zatoki był Michał Hoffman jednak piłka po jego strzale o centymetry minęła bramkę. Nieliczne ataki gości skutecznie rozbijała obrona gospodarzy lub pewnie interweniował wracający do drużyny Krzysztof Kosiróg.

Drugie 45 minut spotkania miało bardzo podobny przebieg z jedną tylko różnicą. Gospodarze zaczęli zdobywać bramki. W 55 minucie wprowadzony po przerwie Marek Rambiert podał do Michała Wycherta i ten dał gospodarzom prowadzenie. Dwie minuty później po kolejnym podaniu Rambierta celnie uderzył Michał Chrobak. Wynik ustalił w 68 minucie Marek Rambiert, któremu podaniem zrewanżował się Wychert.

Bramki dla ZATOKI:

55' - 1:0 Michał Wychert asysta Marek Rambiert

57' - 2:0 Michał Chrobak asysta Marek Rambiert

68' - 3:0 Marek Rambiert asysta Michał Wychert

ŹOŁTE KARTKI:

ZATOKA:

74' - Krystian Adrian

Sztorm II :

41' - Rafał Magiera,

44' - Patryk Piernicki,

88' - Sebastian Brunath

SKŁAD ZATOKI:

Krzysztof Kosiróg - Andrzej Mudlaff, Rafał Barbachowski, Rafał Oss, Krystian Adrian - Tomasz Stenka, Dawid Kuc, Michał Chrobak, Łukasz Drews - Michał Wychert, Michał Hoffmann.

ZMIANY W ZATOCE

15' - Damian Jarzembinski za Rafał Oss

45' - Marek Rambiert za Dawid Kuc

70' - Patryk Kowalczyk za Michał Wychert

73' - Patryk Rompa za Michał Hoffmann