• Cassubian AP - Kaszuby Połchowo 12:1
  • Arka Prusewo - Lider Dębogórze 3:0

RUNDA WIOSENNA

• autor: luk77asz, 2017-03-25 16:02

PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ!!!

Przygotowania do rundy wiosennej Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017 rozpoczęliśmy w styczniu, do zespołu dołączyli Damian Grabowski, Daniel Borkowski, Dawid Kuc i Patryk Darga a przestali się pokazywać Jakub Kolek, Bartosz Galanek, Rafał Oss. Mieliśmy zaplanowane 4 mecze kontrolne przed rozpoczęciem rozgrywek,

REMIS NA POCZĄTEK

25.02.2017 r.

Pierwszy mecz kontrolny rozegraliśmy w Pucku a przeciwnikiem były Kaszuby Połchowo

W swoim pierwszym meczu kontrolnym przed zbliżającą się rundą wiosenną piłkarze Zatoki Puck zremisowali z występującymi w piątej lidze Kaszubami Połchowo 3:3.
Mimo sporych braków kadrowych (tylko trzynastu zawodników na meczu) gospodarze rozegrali niezłe spotkanie trzykrotnie obejmując prowadzenie , niestety za każdym razem goście doprowadzili do remisu.

UKS ZATOKA 95 PUCK - Kaszuby Połchowo 3:3 (1:1)

Bramki dla Zatoki: Marek Rambiert , Paweł Czereszko , Michał Hoffmann

ZATOKA : Krzysztof Kosiróg - Patryk Darga, Łukasz Lesner, Michał Chrobak, Andrzej Mudlaff - Bartosz Ciesielski, Michał Hoffmann, Paweł Czereszko, Patryk Drzycimski - Marek Rambiert, Daniel Borkowski

Na zmiany wchodzili :Rafał Barbachowski , Dawid Koss

03.03.2017 r.

WYSOKA WYGRANA

Drugi mecz kontrolny zagraliśmy w COS Cetniewo a przeciwnikiem był Klif Chłapowo, w tym  meczu swój debiut na ławce trenerskiej UKS Zatoka 95 Puck rozpoczął Daniel DUBICKI.

W rozegranym na sztucznej nawierzchni COS-u Cetniewo swoim drugim meczu kontrolnym
piłkarze Zatoki Puck pokonali występujący w B-klasie Klif Chłapowo 10:1.

Mecz od początku pod dyktando Zatoki , która szybko obejmuje prowadzenie, Klif jeszcze zdołał wyrównać po błędzie obrońcy i bramkarza Zatoki ,ale to wszystko na co stać było rywali tego dnia.

Z każdą minutą rosła przewaga naszej drużyny, w której pierwszy mecz rozegrał Mateusz Kędzia ( junior rocznik 2001)

ZATOKA PUCK - Klif Chłapowo 10:1 (5:1)

Bramki dla Zatoki: Patryk Drzycimski 4, Jarosław Nikrandt 2, Paweł Czereszko 2, Jakub Damaszke, Michał Wychert

ZATOKA : Jonasz Glowienke - Andrzej Mudlaff, Michał Chrobak, Daniel Borkowski- Tomasz Stenka, Michał Hoffmann, Jakub Damaszke , Paweł Czereszko, Jarosław Nikrandt- Michał Wychert , Patryk Drzycimski

Na zmiany wchodzili: Krzysztof Kosiróg, Łukasz Lesner ,Bartosz Ciesielski, Damian Pipke, Dawid Kuc , Mateusz Kędzia

11.03.2016 r.

SPARINGI - DWA ZWYCIĘSTWA

Dwa zwycięstwa w dwóch ostatnich sparingach odnieśli piłkarze Zatoki Puck.

W meczu rozegranym na własnym boisku rywalem był występujący w klasie B drugi zespół KTS-K Luzino.
Po wyrównanym początku Zatoka przewagę osiągnęła Zatoka zdobywając dwie bramki (dwukrotnie Marek Rambiert). Po przerwie obraz gry niewiele się zmieł , na kolejne bramki Zatoki rywale odpowiedzieli jednym trafieniem.

Ostatni sparing przed rundą wiosenną został rozegrany w Starzynie z miejscową Kaszubią.Pierwsze pół godziny bardzo dobre w wykonaniu Zatoki, spora przewaga, dwie zdobyte bramki , kolejna nie uznana, jednak już ostatnie minuty tej części bardziej wyrównane.
Niestety druga część meczu zdecydowanie słabsza, wyraźna przewaga gospodarzy stracona szybko bramka i kilka kolejnych okazji dla rywali.

UKS ZATOKA 95 PUCK - KTS K II Luzino 5:1(2:0)

Bramki dla Zatoki: Marek Rambiert 3, Michał Chrobak, samobójcza.

ZATOKA: Krzysztof Kosiróg -Andrzej Budzisz, Bartosz Ciesielski, Rafał Barbachowski- Jarosław Nikrandt , Bartłomiej Lesner, , Michał Chrobak, Paweł Czereszko Tomasz Stenka- Marek Rambiert, Michał Wychert

Na zmiany wchodzili: Jonasz Glowienke, Łukasz Lesner, Patryk Drzycimski, Dawid Kuc, Damian Pipke, Mateusz Kędzia.

18.03.2016 r.

Kaszubia Starzyno - UKS ZATOKA 95 PUCK 1:2 (0:2)
Bramki da Zatoki: Bartłomiej Lesner, Jakub Damaszke.

ZATOKA :Krzysztof Kosiróg - Daniel Borkowski, Rafał Barbachowski, Andrzej Mudlaff- Patryk Drzycimski, Bartłomiej Lesner ,Michał Hoffmann,Paweł Czereszko, Michał Chrobak- Tomasz Stenka, Marek Rambiert

Na zmiany wchodzili:-Jonasz Glowienke, ,Andrzej Budzisz, Jakub Damaszke, Damian Grabowski , Damian Pipke , Mateusz Kędzia.

UKS Zatoka 95 Puck   LZS Kębłowo
2024-04-20, 15:00:00