W ramach 22kolejki ligowej Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016, dnia 26.05.2016 r. o godzinie 18.30 w Pucku zmierzymy się z zespołem KP Gdynia. Zbiórka przy Hali MOSIRU o godzinie 17.15.

Przypominam o zabraniu ze sobą dokumentów tożsamości.

Tak wygląda nasze miejsce w tabeli i KP Gdyni:

7. plus 21 30 9 3 9 48 - 42 +6
10. bz 21 26 7 5 9 39 - 51 -12

Będzie to dla nas kolejny ważny mecz, nasze zwycięstwo przybliża nas do spokojnego utrzymania się w A klasie. I aby ten cel zrealizować trzeba dzisiaj wygrać ten mecz. Przy naszym zwycięstwie odskakujemy od    KP Gdynia na 7 punktów a do końca rozgrywek pozostanie już tylko 4 kolejki, także wszystko jest w naszych głowach i nogach.

Dla przypomnienia tak było na jesień w Gdyni:

KP Gdynia - UKS Zatoka 95 Puck 3:2(1:1)

NIESKUTECZNI.

Już po dwudziestu pięciu minutach gry w wyjazdowym meczu ligowym z KP Gdynia piłkarze Zatoki powinni zapewnić sobie przewagę kilku bramek ( okazję do zdobycia bramek mieli Tomasz Stenka, Bartosz Ciesielski, Piotr Fera, Marek Rambiert i Michał Hoffmann) i kontrolę nad przebiegiem gry do końca meczu. Niestety bardzo słaba skuteczność sprawiła ze to ostatecznie gospodarze zdobyli trzy punkty. Niestety pierwsi bramkę zdobyli piłkarze KP. W 26 minucie dopiero drugi raz groźnej zaatakowali i już zdobyli bramkę. Pierwsze uderzenie obronił jeszcze Krzysztof Kosiróg, ale przy dobitce był już bez szans. W trzydziestej siódmej minucie Zatoka wyrównała po dośrodkowaniu z rzutu różnego Michała Hoffmana i strzale Rafała Barbachowskiego.
Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej, Zatoka ruszyła do ataków ( najlepsze okazje miał Bartosz Ciesielski ) a gospodarze zdobywali bramki ( dwie w pięć minut). Zatoka na dwie minuty przed końcem po akcji Marka Rambierta, Michał Hoffmann zdobył bramkę kontaktową. Na wyrównanie zabrakło czasu, kolejne punkty uciekły na własne życzenie

Bramki w meczu:

26' - 1:0 bramkę strzelił Radosław Gzela KP Gdynia

37' - 1:1 bramkę strzelił Rafał Barbachowski UKS Zatoka 95 Puck asysta Michał Hoffmann

67' - 2:1 bramkę strzelił Kacper Ickiewicz KP Gdynia

72' - 3:1 bramkę strzelił Marcin Młynarski KP Gdynia

88' - 3:2 bramkę strzelił Michał Hoffmann UKS Zatoka 95 Puck asysta Marek Rambiert

Żółte kartki w meczu:

73' - Michał Hoffmann UKS Zatoka 95 Puck