W ramach 21 kolejki ligowej Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016, dnia 22.05.2016 r. o godzinie 15.00 w Władysławowie zmierzymy się z zespołem MKS II Władysławowo. Zbiórka przy skateparku o 13.45.

Przypominam o zabraniu ze sobą dokumentów tożsamości.

Tak wyglądają nasze i MKS miejsce w tabeli:

8. plus 20 27 8 3 9 44 - 41 +3
9. plus 20 26 8 2 10 46 - 54 -8

Także jak widać jak będzie to ważny mecz dla układu tabeli ten kto wygra zwiększy szansę na utrzymanie się w lidze. musimy się liczyć że drugi zespół MKS będzie wzmocniony zawodnikami szerokiej kadry z 4 ligi. Ale po to jest zespół rezerw aby ci zawodnicy co mniej grają lub się nie łapią  do meczowej 18 w 4 lidze aby grali w rezerwach. Nam to nie przeszkadza i już niejednokrotnie udawało nam się wygrać z wzmocnionym zespołem rezerw MKS.

Dla przypomnienia tak było na jesień w Pucku:

UKS Zatoka 95 Puck - MKS II Władysławowo 2:0(1:0)

DERBY DLA ZATOKI .

Po trzech meczach ligowych bez zwycięstwa piłkarze Zatoki Puck przerwali złą passę pokonując w meczu derbowym drugi zespół MKS-u Władysławowo.

Od początku meczu obie drużyny ruszyły do ataku, ale to gospodarze okazali się skuteczniejsi.
W 14 minucie Jakub Kolek z lewej strony zagrał między obrońców gości do Marka Rambierta a ten pokonał bramkarza MKS-u. Kilka minut później powinno być 2:0 . Po faulu na Kubie sędzia podyktował rzut karny , niestety bramkarz gości obronił strzał Michała Hoffmana.
Także goście stworzyli kilka groźnych okazji jednak dobrze bronił Krzysiek Kosiróg, który wybił piłkę na róg po rzucie wolnym gości, wyłapał kilka innych strzałów i dośrodkowań.
W drugiej części meczu obraz gry nie zmienił się .Zatoka miała kilka okazji do zdobycia ( okazję mieli Marek Rambiert, Bartosz Ciesielski , Jakub Kolek oraz wprowadzony na boisko Patryk Drzycimski).
Kilka razy gorąco było pod naszą bramką. Po stracie Michała Wycherta i Andrzeja Mudlaffa oraz szybkiej kontrze gości świetnie nogą broni Krzysiek. Chwilę później napastnik gości uderzył tuż przy słupku a uderzenie głową innego zawodnika gości piłkę na linii zatrzymał Koza.
Druga bramka padła w 80 minucie .Po przejęciu piłki w środku ta trafiła do Marka ,który po wymianie piłki z Hofim pokonał bramkarza rywali.

BRAMKI:

14' - 1:0 bramkę strzelił Marek Rambiert asysta Jakub Kolek

20' - Michał Hoffmann nie wykorzystał rzutu karnego

80' - 2:0 bramkę strzelił Marek Rambiert asysta Michał Hoffmann

KARTKI:
Zółte:

3' - Rafał Barbachowski UKS Zatoka 95 Puck

ZMIANY:

50' - wchodzi Andrzej Mudlaff za Rafała Oss UKS Zatoka 95 Puck

58' - wchodzi Dawid Gojke za filipa Smarzyńskiego MKS II Władysławowo

69' - wchodzi Tomasz Stenka za Bartosza Ciesielskiego UKS Zatoka 95 Puck

75' - wchodzi Patryk Drzycimski za Jakuba Kolek UKS Zatoka 95 Puck

76' - wchodzi Przemysław Pawlina za Grzegorza Czap MKS II Władysławowo

89' - wchodzi Łukasz Lesner za Grzegorza Brzeżińskiego UKS Zatoka 95 Puck