18 kolejka ligowa Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016

• autor: luk77asz, 2016-04-29 23:35

GRAMY Z CELTICIEM REDA!!!

W ramach 18 kolejki ligowej Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016, dnia 01.05.2016 r. o godzinie 15.30 w Pucku zmierzymy się z zespołem Celticu Reda. Zbiórka przy hali o 14.30. Przypominam o zabraniu ze sobą dokumentów tożsamości.

Nie ma co dużo ukrywać przed tym meczem mamy na Celticiem 5 punktów przewagi, zajmujemy 10 miejsce a Celtic 13 więc  jest to dla nas mecz tak zwany za 6 punktów.

10. minus 17 21 6 3 8 37 - 37 0
13. minus 17 16 4 4 9 29 - 43 -14

Tak było na jesień w Redzie:

Celtic Reda - UKS Zatoka 95 Puck 2:2(2:2)

DWIE ODROBILI .

W meczu piątej kolejki A-klasy gr.I piłkarze Zatoki Puck zremisowali na wyjeździe z drużyną Celticu Reda 2:2.
Mecz rozpoczęli zawodnicy z Pucka i przez pierwsze cztery minuty piłkarze z Redy bardzo rzadko potrafili tę piłkę przejąć. Niestety gdy już to zrobili zaraz zdobyli bramkę. W piątej minucie po nieporozumieniu obrońców Zatoki piłka trafiła pod nogi zawodnika gospodarzy, który bez problemu umieścił ją w siatce. Zatoka ruszyła do odrabiania strat, okazje mieli Marek Rambiert, Michał Hoffmann i Tomasz Stenka jednak w każdej z sytuacji dobrze bronił bramkarz gospodarzy. Zamiast wyrównania Celtic zdobył drugiego gola. W zamieszaniu w polu karnym Zatoki żaden z obrońców nie potrafił wybić piłki, która w końcu trafiła pod nogi napastnika gospodarzy a ten zdobył drugi raz pokonał Mateusza Liedera. Mimo niekorzystnego wyniku goście nadal atakowali i w trzydziestej szóstej minucie te ataki przyniosły efekt. Piłkę z własnej połowy wyprowadził Łukasz Lesner(przebieg z nia około 40 metrów) na 33 metrze odegrał do Michała Chrobaka a ten uderzeniem z około trzydziestu metrów przelobował bramkarza z Redy. Z przyjemnością ogląda się takie bramki. Sześć minut później był już remis. Wypychany z szesnastki Marek przy linii bocznej pola karnego obrócił się w stronę bramki i uderzeniem w długi róg przelobował bramkarza rywali.

Mimo że w drugiej części meczu nie padła żadna bramka to gra obu drużyn mogła się podobać. Celtic najbardziej zagrażał po uderzeniach zza pola karnego (kilka świetnych interwencji Mateusza w naszej bramce). Zatoka także miała kilka okazji. Marek Rambiert trafił w poprzeczkę, okazje mieli Michał Hoffmann, Bartosz Ciesielski oraz Tomek Stenka. Doliczony czas gry to już prawdziwe oblężenie bramki gospodarzy, wynik jednak nie zmienił się.

Bramki :

5' - 1:0 bramkę strzelił Mateusz Białk

21' - 2:0 bramkę strzelił Mateusz Białk

36' - 2:1 bramkę strzelił Michał Chrobak asysta Łukasz Lesner

42' - 2:2 bramkę strzelił Marek Rambiert asysta Tomasz Stenka

-Celtic : Sebastian Pająk 78min
-ZATOKA : nie było

ZATOKA : Mateusz Lieder - Damian Pipke, Łukasz Lesner, Jarosław Nikrandt, Rafał Oss - Tomasz Stenka, Michał Chrobak, Michał Hoffmann ( 86 Jakub Basmann), Bartosz Ciesielski - Jakub Kolek, Marek Rambiert.