W ramach 17 kolejki ligowej Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016, dnia 24.04.2016 r. o godzinie 11.00 w Gdańsku na ul. Budowlanych 48 zmierzymy się z zespołem Jaguarem II Gdańsk. Zbiórka przy mini rampie 8.30 i wyjazd o 08.50.

Przypominam o zabraniu ze sobą dokumentów tożsamości.

Tak dla przypomnienia było na jesień:

UKS Zatoka 95 Puck - Jaguar II Gdańsk 3:1(1:0)

CZWARTA WYGRANA.

Cztery zwycięstwa w czterech meczach to bilans piłkarzy UKS Zatoka 95 Puck na starcie nowego sezonu ligowego.    W minioną sobotę Zatoka pokonała na własnym boisku drugi zespół Jaguara Gdańsk 4:1

RELACJA MINUTOWA ;

6' - Michał Wychert zagrywa do Marka Rambierta, bramkarz gości wychodzi z bramki i ratuje sytuacje.
9' - powinno być 1:0 dla Zatoki, Michał Hoffmann z siedmiu metrów trafia w bramkarza.
10' - niecelnie uderza Wychert.
12' - rzut wolny dla gości. Piłka przelatuje wysoko nad bramką.
15' - Hofi zagrywa do Bartka, zapowiada się ciekawa akcja, jednak sędzia liniowy sygnalizuje pozycję spaloną.
19' - Jarek Nikrandt fauluje zawodnika gości, rzut wolny dla rywali. Piłka uderzona wysoko nad bramką.
25' - Rambiert głową zgrywa piłkę do Hofiego, jeden z obrońców wybija na róg.
26' - żółta kartka dla zawodnika gości
28' - indywidualna akcja Bartka, mamy rzut różny.
34' - świetne zagranie Jarka do Bartka, mamy tylko rzut różny.
37' - dalekie podanie do Pola. Rozpędzony bramkarz zagrywa piłkę ręką za polem karnym i otrzymuje żółtą kartkę.
42' - z prawej strony dośrodkowuje Michał Chrobak, mimo asysty obrońców Marek przyjmuje piłkę i uderza przy słupku. 1:0 dla Zatoki
44' - kolejna okazja do zdobycia bramki, Tomek Stenka uderza jednak za wysoko. To powinna być bramka!!!
48' - po indywidualnej akcji uderza Tomasz Stenka, bramkarz gości pewnie broni.
52' - z linii bocznej dośrodkowuje Wychert, bramkarz Jaguara pewnie łapie piłkę.
54' - Mateusz Barra kiksuje przy wybiciu piłki, ta trafia do rywala a ten na szczęście miał problem z opanowaniem piłki i sytuacje wyjaśnia jeden z naszych obrońców
55' - po podaniu Hofiego Wychert przegrywa pojedynek z bramkarzem rywali.
58' - niewykorzystane sytuacje się mszczą, dośrodkowanie w nasze pole karne, zawodnik gości urywa się Tomkowi i strzałem prawie z zerowego kąta głową doprowadza do remisu.
63' - zmiana. Dawid Kuc zastępuje Bartka Ciesielskiego.
65' - po zagraniu Marka, Wychert ponownie sam na sam z bramkarzem gości, tym razem celnie Prowadzimy 2:1
65' - zmiana .Andrzej Budzisz zastępuje Michała Hofmana.
69' - minimalnie niecelnie uderza zawodnik gości
71' - kolejny niecelny strzał piłkarza Jaguara.
74' -zza pola karnego uderza piłkarz Jaguara. Mateusz Barra wybija na róg.
75' - ponownie Marek asystuje, Michał Wychert strzela. Prowadzimy 3:1
77' - zmiana. Jakub Kolek zastępuje Tomasza Stenke

78' - Kuba uderza, zabrakło centymetrów.
80' - zmiana. Damian Jarzembinski zastępuje Damiama Pipke.
82' - kolejna akcja Kuby i Marka, Kuba minimalnie pudłuje.
84' - niecelnie uderza zawodnik Jaguara.
88' - piłkarz Jagura ogrywa Łukasza Lesnera, strzela i trafia w poprzeczkę.
89' -żółta kartka dla piłkarza gości.
90' - sędzia dolicza 4 minuty
94' - koniec meczu.

BRAMKI:

42' - 1:0 bramkę strzelił Marek Rambiert asysta Michał Chrobak

58' - 1:1 bramkę strzelił Marcin Malinowski

65' - 2:1 bramkę strzelił Michał Wychert asysta Marek Rambiet

75' - 3:1 bramkę strzelił Michał Wychert asysta Marek Rambiet

- Jaguar : Marcin Malinowski 58 min.

ŻÓŁTE KARTKI :

-ZATOKA ; nie było.
-Jaguar ; Paweł Pawelec , Mateusz Boruń , Piotr Wolak

ZMIANY ZATOKA:

63' - Dawid Kuc zastępuje Bartka Ciesielskiego.

65' - Andrzej Budzisz zastępuje Michała Hofmana.

77' - Jakub Kolek zastępuje Tomasza Stenke

80' - Damian Jarzembinski zastępuje Damiama Pipke.

ZATOKA ; Mateusz Barra - Jarosław Nikrandt, Grzegorz Brzeziński, Łukasz Lesner, Damian Pipke (80 Damian Jarzembinski ) - Bartosz Ciesielski (63 Dawid Kuc ), Michał Wychert, Michał Chrobak, Michał Hoffmann ( 65 Andrzej Budzisz ), Tomasz Stenka (77 Jakub Kolek) - Marek Rambiert

Cały mecz na ławce : Mateusz Lieder