Statystyki drużyny

Aktualności

21 kolejka ligowa

• autor: luk77asz, 2015-05-16 00:11

W ramach 21 kolejki ligowej B klasy w dniu 17.05.2015 r. udajemy się do Sławoszyna na mecz z miejscowym Konsalem, który odbędzie się o godzinie 13.00. Zbiórka przy mini rampie oo godzinie 12.35.

Przypominam o zabraniu ze sobą dokumentów tożsamości

Drużyna Konsal Sławoszyno jest naszym kolejnym przeciwnikiem i w porównaniu do rundy jesiennej zespół ten po 7 kolejkach miał więcej zdobytych punktów(12) niż na wiosnę tego roku tylko 6 punktów. Co się stało że tak słabo im idzie na wiosnę tego nie wiem. W każdym bądź razie my jedziemy po wygraną, a 3 punkty jeżeli wygramy dadzą już nam awans do A klasy na 5 kolejek do zakończenia sezonu. W kolejnych meczach będziemy bronić już pierwszego miejsca.

W ramach przypomnienia tak było na jesień w Pucku

UKS Zatoka 95 Puck - Zryw Sławoszyno 10:0(4:0)

​ STRZELILI DZIESIĘĆ !!!

Szóste zwycięstwo w sezonie odnieśli piłkarze UKS Zatoki 95 Puck pokonując Zryw Sławoszyno aż 10:0. Relacja minutowa:

0' -10' - początek meczu wyrównany, żadnych groźniejszych akcji, gra toczy się od jednego pola karnego do drugiego.

11' - sędzia dyktuje jedenastkę dla Zatoki po starciu w polu karnym gości Patryka Kowalczyka z jednym z obrońców Zrywu

12' - Michał Hoffmann celnie z jedenastu metrów prowadzimy 1:0

18' - po zamieszaniu w polu karnym Zrywu z kilku metrów uderza Michał Chrobak, bramkarz gości pewnie broni.

20' - wymuszona zmiana w Zatoce. Boisko opuszcza Patryk Kowalczyk za którego wchodzi Bartek Ciesielski.

22' - po rzucie różnym niecelnie głową uderza Michał Wychert.

23' - pierwszy strzał zawodnika gości. Piłka leci ponad bramką.

25' - Hofi z rzutu różnego, Wychert głową celnie. 2:0 dla Zatoki !

27'- atakuje ekipa Zrywu. Po strzale zza pola karnego Krzysiek Kosiróg wybija futbolówkę na rzut różny.

28' - Bartek Ciesielski zagrywa do Marka Rambierta, niestety Polo trafia wprost w bramkarza.

30' - Damian Jarzembinski dośrodkowuje w pole karne, jeden z obrońców wybija piłkę wprost pod nogi Michała Hoffmana, piłka po jego strzale trafia w poprzeczkę.

31' - to powinna być bramka. Michał Chrobak podaje do Marka, ten znowu trafia w bramkarza

37' - Michał Hoffmann uderza ponad bramką.

38' - kolejna groźna akcja Zatoki. Michał Chrobak z linii końcowej zagrywa do Rambierta, ten piętą do Hoffiego, bramkarz gości broni jednak strzał Michała.

39' - żółta kartka dla Rafała Barbachowskiego.

42' - Hoffmann do Rambierta, Marek tym razem skuteczny 3:0 !

45' - Polo się rozkręca. Zamieszanie w polu karnym, podaje Michał Chrobak piłka trafia do Marka i precyzyjny strzał i 4:0 dla gospodarzy !

47' - koniec pierwszej połowy.

Na drugą połowę wychodzimy z kolejną zmianą. Boisko opuszcza Dawid Kuc, za niego wchodzi Łukasz Zacharow.

48' - mocny początek Zatoki. Podaje Bartek Ciesielski, strzela Michał Chrobak. 5:0!!!

52' - Marek wpada w pole karne gości. Ogrywa dwóch obrońców, bramkarza i .... trafia w słupek.

60' - Wychert zagrywa do Rambierta. Marek ponownie słupek, dobitka Wycherta skuteczna 6:0 !!!

61' - zmiana w Zatoce. Boisko opuszcza Michał Hoffmann. Na placu gry melduje się Tomasz Stenka.

67' - Wychert zagrywa wzdłuż linii pola bramkowego, obrońca Zrywu wybija piłkę na aut.

69' - groźna kontra gości - zdecydowane wyjście za pole karne Krzyśka i sytuacja wyjaśniona.

71' - Michał Chrobak z prawej strony zagrywa piłkę przed bramkę gości. Polo z kilku metrów celnie. 7:0 dla Zatoki !!!

72' - boisko opuszcza Damian Jarzembinski, wchodzi Rafał Oss.

76' - Rambiert z wolnego zagrywa do Zacharowa. Strzał Łukasza blokuje obrońca.

77' - strzela piłkarz Zrywu. Krzychu pewnie broni.

79' - Michał Chrobak podaje, Marek Rambiert strzela 8:0!!!

81' - po ograniu obrońcy Polo trafia w poprzeczkę, poprawia Tomek Stenka i 9:0

85' - ładna akcja z prawej strony Stenki. Do zagranej w pole karne piłki dopada Zachorow, uderzenie Łukasza jednak niecelne.

87' - kolejne uderzenia Łukasza, zabrakło naprawdę niewiele.

89' -piłkarze Zatoki wymieniają kilka podań w środku pola. Piłka trafia na szesnasty metr do Zacharowa, ten do wbiegającego w pole karne Rafała Barbachowskiego, strzał po ziemi i 10:0 dla Zatoki !!!