18 kolejka ligowa

• autor: luk77asz, 2015-04-24 23:52

W ramach 18 kolejki ligowej B klasy w dniu 25.04.2015 r. o godzinie 17.00 podejmujemy w Pucku zespół Norda Karwia. Zbiórka o godzinie 16.00 przy hali sportowej.

Przypominam o zabraniu ze sobą dokumentów tożsamości.

W sobotę będziemy się chcieli zrehabilitować Nordzie za jedyna porażkę jaka ponieśliśmy w rundzie jesiennej, przegrywając w Karwii 3:2.

W rundzie wiosennej zawodnicy Nordy na 3 mecze rozegrane 1 wygrali w 17 kolejce z Ajaksem Leśniewo 2:1 w Karwi, ponieśli 2 porażki w Karwi z Huraganem Smolno w 15 kolejce 2:3 i przegrali w Sławoszynie z arką Prusewo 3:1.

Szanujemy każdego przeciwnika, ale mamy swoje cele i gramy o zwycięstwo.

W ramach przypomnienia tak było na jesień:

Norda Karwia - UKS Zatoka 95 Puck 3:2(1:2)

PIERWSZA PORAŻKA .

W wyjazdowym spotkaniu czwartej kolejki B-klasy piłkarze Zatoki doznali pierwszej porażki ulegając drużynie Nordy Karwia 3:2. Początek spotkania był jednak dla zawodników z Pucka udany. W 50 sekundzie po dośrodkowaniu Michała Chrobaka jeden z obrońców Nordy wpakował piłkę do własnej bramki.Gospodarze ruszyli do odrabiania strat jednak z tych ataków niewiele wynikało. Jeśli już udawało się gospodarzom przedostać w pobliże bramki Zatoki to pewnie interweniowali obrońcy lub bramkarz gościom. Po około kwadransie gry ponownie zrobiło się gorąco pod bramką Nordy. Niestety ani Marek Rambiert ani Tomasz Stenka nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy. Sztuka ta udała się w 23 minucie Michałowi Chrobakowi, który po podaniu od Rambierta dostrzegł wychodzącego bramkarza gospodarzy i przerzucił futbolówkę nad nim umieszczając ją w siatce. Zatoka kontrolowała przebieg spotkania, miała kolejne okazje do zdobycia bramki a nieporadne ataki gospodarzy były bez problemu kasowane. Tak było do 44 minuty kiedy po starciu zawodnika Nordy z obrońcami Zatoki sędzia podyktował karnego dla gospodarzy. Zawodnik Nordy zdołał jednak celnie uderzyć i zmniejszyć rozmiary porażki mimo że bramkarz gości wyczuł intencje i piłka po jego rękach wpadła do bramki Podbudowani zdobyciem bramki gospodarze od początku drugiej części ruszyli do odrabiania strat i w 53 minucie był już remis. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nie pilnowany zawodnik Nordy strzałem z kilku metrów w krótki róg. W 63 minucie Norda po kolejnym rzucie karnym objęła prowadzenie. Gospodarze dalej nacierali jednak ich ataki kasowali obrona i bramkarz Zatoki. Zawodnicy gości starali się wyrównać a najlepszą okazję zmarnował Rambiert, który po ograniu bramkarza Nordy uderzył jednak bardzo niecelnie.