16 kolejka ligowa

• autor: luk77asz, 2015-04-10 23:18

W ramach 16 kolejki ligowej B klasy - grupa Gdańsk I w dniu 11.04.2015 r. w Pucku o godzinie 16.30 podejmujemy zespół Sokół Bożepole Wielkie. Zbiórka przy hali sportowej o godzinie 15.30.

Przypominam o zabraniu ze sobą dokumentów tożsamości.

Po zimny prysznicu w postaci przegranej w Mostach ze Sztormem 2:1, przyjdzie się nam zmierzyć z zespołem Sokół Bożepole Wielkie.

Tak było na jesień:

Sokół Bożepole Wielkie - UKS Zatoka 95 Puck 0:2(0:1)

DRUGA WYGRANA.

Drugie zwycięstwo w swoim drugim meczu ligowym odnieśli piłkarze Zatoki Puck. Tym razem pokonali na wyjeździe drużynę Sokoła Bożepole Wielkie 2:0. Tuż po pierwszym gwizdku sędziego zrobiło się gorąco pod bramką gospodarzy jednak Marek Rambiert został powstrzymany przez jednego z obrońców. Chwilę później Patryk Kowalczyk otrzymał zbyt mocne podanie i futbolówka wyszła za linię końcową boisku. W 9 minucie bramkarz Sokoła broni strzał Rambierta a po chwili strzał Kowalczyka, natomiast Tomasz Stenka i Łukasz Drews zostali zablokowani przez obrońców. Gospodarze  którzy w dwóch swoich meczach odnieśli dwa zwycięstwa także próbowali atakować, ale ich strzały bez większych problemów bronił bramkarz Zatoki Krzysztof Kosiróg, który tak naprawdę tylko raz został zmuszony do większego wysiłku. Po strzale zawodnika Sokoła wybił piłkę do boku a próbującego dobić strzał zawodnika gospodarzy zablokował Andrzej Mudlaff. Zatoka prowadzenie objęła w 32 minucie. Z prawej strony w pole karne wbiegł Marek Rambiert i zagrał piłkę przed bramkę gospodarzy do Kowalczyka, który celnie uderzył.

W drugiej części gospodarze ruszyli do odrabiania strat, ale podobnie jak w pierwszej części meczu niewiele z tego wynikało. Pewnie interweniowali obrońcy Zatoki, lub bramkarz puckiej drużyny. Sygnał do ataku przyjezdnym dał w 67 minucie Michał Hoffman, który minimalne chybił z rzutu wolnego. Piłkarze Zatoki mogli zdobyć kolejne bramki jednak Patryk Kowalczyk ( dwukrotnie) i Patryk Ronpa uderzali niecelnie a strzał Rafała Barbachowskiego obronił bramkarz. W 82 minucie  Zatoka zdobyła drugą bramkę. Michał Chrobak otrzymał znakomite podanie od Łukasza Drewsa ograł obrońcę Sokoła i z kilku metrów celnie uderzył do bramki obok bramkarza.

Bramki dla Zatoki:

32' - 0:1 Patryk Kowalczyk

82' - 0:2 Michał Chrobak

Źółte kartki :

44' - Mateusz Kotlowski Sokół

56' - Mateusz Grzywacz Sokół

68' -  Daniel Kreft Sokół

68' - Krzysztof Kosiróg Zatoka

75' -  Patryk Kowalczyk Zatoka

76' - Adam Gołowski Sokół

Skład ZATOKI:

Krzysztof Kosiróg - Andrzej Mudlaff, Rafał Barbachowski, Łukasz Lesner, Damian Jarzembinski - Tomasz Stenka, Dawid Kuc, Michał Hoffman, Łukasz Drews - Patryk Kowalczyk, Marek Rambiert.

ZMIANY

54' - Michał Chrobak za Dawid Kuc

73' - Bartosz Filipowicz za Tomasz Stenka

76' - Patryk Rompa za Marek Rambiert

87' - Adrian Mikołajczyk za Patryk Kowalczyk

Jak będzie tym razem zobaczymy, a te przychylne tematy na forum pomorskiego futbolu pisanych rzekomo przez kibiców Zatoki którzy byli na meczu, nie będę tego komentował i zniżał się do poziomu tego zawodnika.