Aktualności

4 kolejka

• autor: luk77asz, 2014-09-05 23:03

W ramach 4 kolejki B klasy w Pucku dnia 06.09.2014r. o godzinie 17.30 podejmujemy Relaks Mechowo. Zbiórka o godzinie 16.30 przy hali sportowej. Przypominam o zabraniu ze sobą dokumentów toźsamości.

W 4 kolejce przyjdzie się nam zmierzyć z Relaksem Mechowo, zespół nie obliczalny i zawsze ciężko się z nimi gra. W tym sezonie zespół Relaksu poniósł 3 porażki, w 1 kolejce przegrał u siebie z Huraganem Smolno 1:2, w 2 kolejce przegrał w Prusewie z Arką 3:1, a w 3 kolejce rozegranej w środę przegrał u siebie z Ajaxem Leśniewo 3:0. Z kolei Zatoka wygrała 2 mecze w 1 kolejce pauzowali, w 2 wygrali u siebie z Sztormem II Mosty 3:0, a w środę wygrali w Bożympolu Wielkim z miejscowym okołem 2:0. Także nastroje w oby dwóch zespołach są zgoła inne. Jak będzie jutro? Dowiemy się tak około godziny 19.20 bo tak się zakończy spotkanie.

A tak było w sezonie 2013/2014r mecz rundy jesiennej rozgrywamy w Mechowie dnia 29.09.2013 r.:

Relaks Mechowo - UKS Zatoka 95 Puck 1:5 (0:0)

Bramki dla ZATOKI :

Łukasz Drews 3, Michał Wychert, Michał Chrobak.

Pierwsi bramkę zdobywają gospodarze( wolny prawie z połowy boiska), Zatoka wyrównała po kilku minutach. Od 60 min. Mechowo grało w 10 po drugiej żółtej kartce dla jednego ze swoich zawodników. W Relaksie zbrakło kilku piłkarzy z podstawowego składu natomiast w bramce Zatoki z konieczności musiał stanąć zawodnik z pola.Gospodarze nawet grając w 10 walczyli do końca i zagrali niezłe spotkanie.